Eesti Massaaži- ja Teraapiakool

  • Aadress: Harjumaa, Tallinn, Kadaka tee, 4
  • Tüüp: Erakool
  • Telefon: 6646190
  • Mobiil: 53420404
  • Fax: 6646190
  • E-post: info@massaaz.ee

Tutvustus

 Kallis massaažihuviline

Me kõik näeme ja tunneme, kuivõrd kiiresti muutuvas maailmas elame. Me kihutame kui kiirrongid ja sageli pole aega isegi aknast välja vaadata. Edukas olemiseks, või võib isegi öelda, et elus püsimiseks peab ajaga kaasas käima, olema pidevas arengus ja liikumises. Kuid et suuta tempot hoida, vajab inimene lisaks mitmetele muudele oskustele ja omadustele ka head ning kvaliteetset haridust, mis tagaks talle konkurentsivõime karmil tööjõuturul ning kindlustaks piisava sissetuleku. 
Tänasel hetkel oleme olukorras, kus Eesti Vabariigis massaažialane tegevus kui selline, on reguleerimata.

M.I.Massaažikool on võtnud oma südameasjaks seda olukorda parandada ja muuta. Muuta sedasi, et iga inimene võiks usaldada massööri, kelle juurde ta läheb, et iga massöör oleks vastaval tasemel koolitatud ning need kaks asja kokku annaksid suurepärase tulemuse nii massöörile, kes  naudib oma tööd ning kliendile, kelle tervis ja enesetunne on massaaži kaasabil oluliselt paranenud.

Meie missioon:
Meie missioon on koolitada professionaalseid massööre, pakkudes kvaliteetset haridust ja omades vastutust oma õpilaste ees ning seeläbi aidata kaasa tervema ja tugevama inimese arengule.

Meie tulevikuvisioon:
M.I.Massaažikool on juhtiv massaažialane õppeasutus Eestis. Kool on leidnud tunnustust ka mitmes euroopa riigis.  Kooli lõpetanu omab heatasemelist haridust ning on tööturul tugeva konkurentsivõimega, seda ka väljaspool Eestit.

Usume ja loodame, et suudame püstitatud eesmärke täita ning olla kompetente kool oma õpilastele ning usaldusväärne partner oma töötajatele.

Üheskoos liigume edasi!

M.I.Massaažikool

Viimased uudised

Erialad

Muu

  • Massöör

Asukoht

Harjumaa, Tallinn, Kadaka tee, 4

Küsimused/vastused

Uudised

Soovid kooli sisu täiendada või vastata avalikele küsimustele? Võta ühendust info@kool24.ee